Бдин излъга Партизан

Лидерът Бдин (Видин) спечели в Червен бряг с 2:1 срещу Партизан. Срещата е от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на края резултат, домакините бяха по-добри до почивката. Христо Димов ги изведе напред след пас на Милен Тонев в 8-ата минута. Голмайсторът, съотборниците му Михаил Милчев, Георги Петков и Калоян Тодоров пропуснаха по една голова възможност. Вместо това в 20-ата минута Тома Ушагелов насочи топката в празната врата на Партизан след пас на Валдемар Лашков. След почивката настана равновесие на терена.

Повече критични моменти имаше пред видинската врата. Дилян Димитров, Милчев и Тонев обаче не успяха. В средата на полувремето Цветомир Тодоров центрира от фаул и Ивайло Иванов реализира победното попадение за Бдин. Така видинския тим направи още една уверена крачка към спечелване на първенството.