Димитровград взе победа в Сливен

ФК Димитровград победи с 3:2 като гост Сливен, в мач от 33-ия кръг на Югоизточната трета лига. Димитровградчани започнаха ударно мача и създадоха няколко положения, при едно от тях Мартин Стоянов остана очи в очи с вратаря на домакините, но не успя да го преодолее. В 9-тата минута на мача Алтан Ружди откри резултата с невероятен прехвърлящ удар от тъч линията. Мартин Стоилов от домакините изравни резултата след центриране от фаул в 19-тата минута. До края на полувремето до нов гол не се стигна.

На полувремето в състава на домакините влязоха опитните Иван Стоянов и Коста Янев. Сливен започна силно втората част и обърна резултата в 49-тата минута. В 67-мата минута Данаил Иванов изравни резултата след центриране от корнер на Мартин Стоянов. В 70-тата минута опитният Даниел Добриков с от пряк свободен удар от над 35-метра направи резултата 3:2 в полза на гостите.