Левски (Карлово) смачка Борислав (Първомай) у дома

Левски (Карлово) победи убедително с 4:1 закъсалия тим на Борислав (Първомай) в двубой от 28-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините доминираха и стигнаха до заслужен успех.

В 6-ата минута Запрян Запрянов се разписа директно от фал и откри. В 20-ата Ерай Карадайъ направи 2:0 след хубава атака и удар от границата на наказателното поле.

16 минути по-късно след удар от около 10 метра Запрян Запрянов оформи класическото 3:0 със своя втори гол в мача. Георги Георгиев направи 4:0, с което сложи точка на спора в 48-ата минута. В последната минута първомайци стигнаха до почетно попадение след пробив и центриране на Борислав Дончев и удар с глава на Мирослав Илиев.

Левски (Карлово) е 15-ти с 29 точки, докато Борислав (Първомай) под чертата – предпоследен с 19.