Дубълите на Берое и Локомотив (Пловдив) не успяха да се победят в Стара Загора

Вторите отбори на Берое и Локомотив (Пловдив) си спретнаха интересен двубой в 28-ия кръг на Югоизточната Трета лига. В крайна сметка обаче двата тима не успяха да се победят и завършиха наравно 2:2.

В 25-ата минута Васил Василев успя да се възползва от грешка в защитата на пловдивчани, да отнеме топката, да напредне и със силен шут да я вкара под гредата, за да открие резултата. Радостта на старозагорци обаче не трая много, след като само 7 минути по-късно Ефе Али успя да изравни след ъглов удар.

В 42-ата минута Локомотив дори успя да обърне резултата. След хубава контраатака последва центриране отдясно, което доведе до разбъркване в наказателното поле на “заралии”. Там най-съобразителен се оказа Теодор Фърков, който с точен удар прокара топката под вратаря за 1:2.

В крайна сметка Берое стигна до точката, след като Деян Иванов успя да се разпише в 55-ата минута. Той изпълни добре пряк свободен удар, който първоначално вратарят Кристиан Томов улови, но след това изпусна топката, опита се да я избие, но вместо това я вкара в собствената си врата - 2:2.

В крайното класиране Локомотив (Пловдив) II заема осмото място с 46 точки, а Берое II е 17-ти с 22.

Снимка: lokomotivpd.com