Гигант разби Атлетик в мач белязан от тежка контузия

Гигант (Съединение) победи с 4:0 като гост Атлетик (Куклен) в мач от 27-ия кръг на Югоизточната трета лига. Точни за гостите бяха Васил Василев и Георги Чукалов преди почивката, а през втората част успеха оформиха Райко Алов и Георги Мавродиев.

Срещата бе белязана от тежка контузия, която получи халфа на домакините Кирил Личев. Полузащитникът обърна ръката си при едни падане и трябваше да бъде заменен принудително и откаран с линейка още в средата на първата част.

С победата си днес Гигант запази дистанцията от лидера Несебър. Тимът от Съединение с 60 точки на втора позиция - на три от първия. Атлетик пък е в серия от четири поредни загуби и е с 27 точки на 15-а позиция.