ФК Дреновец пак вкара четири

Едноименният тим на Дреновец спечели гостуването си на Ювентус (Малчика) с 4:1. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Това е втория пореден успех за селекцията на Мартин Методиев и отново с четири вкарани гола. Денис Димитров завърши с попадение самостоятелен пробив в 35-ата минута.

Малко след това подаде и Патрик Колчов удвои за Дреновец. Димитров асистира и за попадението на Ангел Каишев, четвърт час след почивката. Домакините намалиха от дузпа, реализирана от Кристиян Аначков в 66-ата минута. Десетина преди края обаче Теодор Петков фиксира окончателното 1:4.