Ювентус (Малчика) с първи пролетен успех

Ювентус (Малчика) надви у дома едноименния тим на Павликени с 3:1. Срещата е от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мартин Милков е героя на домакините. Той прехвърли вратаря на съперника, изпреварвайки го за спорна топка. В 60-ата минута съдията отсъди дузпа за нарушение срещу Тодор Тодоров.

Милков изпълни, вратаря изби и с втори удар голмайстора покачи на 2:0. Интересни бяха последните минути. Пламен Илиев върна интригата, вкарвайки с глава в 85-ата минута. Секуди преди края обаче Милков подаде на Ангел Боев, който надбяга отбраната и реализира третото попадение.