Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Загорец обърна ФК Ямбол накрая

Загорец победи ФК Ямбол с 2:1 в Нова Загора. Двубоят е от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Кулминацията в мача беше в последните 18 минути, а в края им домакините реализираха пълен обрат. Селекцията на Мирослав Миндев имаше лек превес. Суматохи, рикошети и две голови положения след почивката е резултата от това минимално предимство. Ямболският тим пък заложи на дефанзивна тактика.

В 60-ата минута Адриан Гиргинов от Загорец опита да прекрати спречкването между съотборника си Александър Хардалов и Ангел Стоянов от гостите. Реферът вдигна червени картони на Стоянов и Гиргинов. В 72-ата минута ямболския капитан Александър Андонов завърши комбинация на своите с голов удар от десетина метра – 0:1. Добромир Димитров възстанови равенството в 87-ата минута. Секунди преди края Пламен Иванов донесе победата.