Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1 /почивка/

Драма с дузпи! Вихър елиминира Бдин за купата на АФЛ

Вихър (Славяново) отстрани Бдин (Видин) с 5:3 след изпълнения на дузпи в мач от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Срещата се проведе в с.Хайредин, Област Враца. Редовното време протече равностойно, без голове. Цветомир Тодоров от Бдин уцели гредата пред първото полувреме. След почивката същото стори и Кристиян Григоров от Вихър. Така победителя трябваше да бъде излъчен с дузпи. Петимата изпълнители на славяновския тим бяха безгрешни от бялата точка. Видинският капитан Калоян Цветков направи единствения пропуск, стреляйки в аут.