Етър II с ценна победа, Левски 2007 пуска жалба срещу съдйството

Вторият отбор на Етър спечели с 3:1 във Велико Търново срещу едноименния тим на град Левски. Срещата e от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Изключително важен успех, който изкачи селекцията на Стефан Ангелов по-нагоре от дъното. Само 120 секунди след началото Иван Петков свали с глава топката на Александър Гугучков и той прехвърли вратаря за 1:0. В 28-ата минута Александър Краев пусна топката зад защитата и Гугучков по диагонала пак прехвърли левскарския страж за второто попадение.

Търновският нападател пропусна да запише хеттрик в 35-ата минута, когато остана очи в очи с вратаря, но не уцели мрежата му. Веднага след почивката Иван Петков вкара третия гол след центриране на Гугучков. Четвърт час преди края Ивайло Раденцов центрира и Траян Димитров реализира почетното попадение за левскарите.

Ще пуснем жалба срещу съдийството на Георги Давидов, заяви пред Sportal.bg играещия пом.треньор на Левски Антонио Иванджиков.