Очаквайте: Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

ЦСКА 1948 удари сръбския гранд Партизан в контрола

ЦСКА 1948 победи сръбския гранд Партизан с 2:0 в престижна контрола в сръбската столица Белград. Светослав Диков откри в 34-ата минута. Бирсент Карагарен центрира отлично отдясно към нападателя, който от точката на дузпата с глава откри.

Отново Диков отбеляза второ попадение в 54-ата минута с прецизен удар в далечния ъгъл при разбъркване след ъглов удар. Домакините имаха възможност да намалят резултата малко след почивката, след като Неманя Йович бе изведен очи в очи с Генадий Ганев, но прати топката в аут

ПАРТИЗАН 0:2 ЦСКА 1948
0:1 Диков (34)
0:2 Диков (54)

ПАРТИЗАН: 85. Степанович, 12. Шехович, 6. Маркович, 72. Урошевич, 17. Живкович, 15. Фейса, 8. Траоре, 55. Пантич, 43. Трифунович, 77. Йович, 20. Павлович

ЦСКА 1948: 33. Генадий Ганев – 15. Александър Александров, 87. Симеон Петров, 24. Лазар Марин (К) (74' 14. Елитон), 16. Сидклей (74' 4. Ангел Лясков) – 22. Реян Даскалов, 18. Ивайло Чочев (71' 20. Ангел Бастунов), 71. Айвън Ангелов (58' 58. Октавио) – 11. Бирсент Карагарен, 55. Светослав Диков, 8. Педриньо (67' 45. Преслав Антонов) Резерви: 12. Петър Маринов, 4. Ангел Лясков, 14. Елитон, 20. Ангел Бастунов, 45. Преслав Антонов, 58. Октавио Треньор: Тодор Янчев