Резервите на Аржентина се справиха с Ривър Плейт

Националният отбор на Аржентина разби с 4:1 Ривър Плейт в тренировъчния мач между двата състава, който се изигра при закрити врата на базата на местната футболна федерация.

Проверката се изигра в две полувремена от по 30 минути, като за “Албиселесте” играха само футболистите, които или останаха на пейката, или влязоха като резерви при успеха с 2:0 в контролата с Панама. Останалите играчи имаха възстановителна тренировка във фитнеса. Попаденията за “гаучосите” отбелязаха Николас Гонсалес, Пауло Дибала и Анхел Кореа, който се разписа по веднъж от игра и от дузпа. Точен за Ривър Плейт беше само Матиас Суарес. Аржентинците ще изиграят още един приятелски мач като част от настоящия си лагер, като той е срещу Кюрасао в ранните часове на 29 март.

Съставът на Аржентина: Рули, Монтиел, Пецея, Лисандро Мартинес, Акуня, Ло Селсо, Родригес, Паласиос, Гонсалес, Симеоне, Дибала (Перес, Бланко, Пероне, Фойт, Паредес, Буендия, Кореа, Буонаноте)