Хюн-Мин Сон направи всичко възможно да даде летящ старт на Клинсман

Република Корея завърши наравно 2:2 у дома с Колумбия в приятелски мач. Два гола на Хюн-Мин Сон не достигнаха на азиатците да спечелят, въпреки че водеха с 2:0. Нападателят на Тотнъм се разписа в 10-ата минута, както и в допълнителното време на първата част.

Хамес Родригес върна един гол в 46-ата минута, а само 180 секунди по-късно Хорхе Караскал възстанови равенството при дебюта на новия селекционер на корейците Юрген Клинсман.

Този двубой беше част от подготовката на двата отбора за предстоящите турнири през лятото. Република Корея ще играе в турнира за Купата на Азия в Катар, докато Колумбия ще участва на Копа Америка в САЩ.

Снимки: Gettyimages