ФК Сливен с очаквана победа

Едноименният тим на Сливен надви Верея с 4:1 в Стара Загора. Двубоят е от 23-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите изразиха възмущението си от лошото качеството на съблекалните и терена.

Капитанът Донислав Бозев откри головата им сметка в края на първото полувреме, когато получи топката от Стоян Николов. Голмайсторът изпълни фаул в 48-ата минута, вратаря на домакините беше излязъл неразчетено и Здравко Хаджиев си вкара автогол с глава. В 56-ата минута Сава Савов стреля перфектно от 20 метра за 3:0. Десетина минути по-късно Кристиян Стоилов завърши с попадение самостоятелен пробив. След центриране от дясно Георги Попов си вкара автогол в 80-ата минута – 1:4.