ФК Сливен победи Атлетик

В Сливен, едноименния тим се наложи с 3:2 над Атлетик (Куклен). Двубоят е от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините можеха да бият по-изразително ако бяха концентрирани в завършващия удар. Те започнаха вихрено и след началния четвърт час имаха два гола преднина.

Кристиян Стоилов беше изведен отдясно и откри резултата в 8-ата минута. По идентичен начин след още толкова време, Петър Принджев удвои. Гостите върнаха интригата с попадение, десетина минути по-късно. В последните секунди преди почивката Иван Стоянов центрира перфектно от корнер и Дениел Минчев реализира дебютното си попадение – 3:1. Натискът на сливенския тим продължи и след почивката. Четвърти гол обаче не падна. Вместо него, съперника вкара за 3:2 в 84-ата минута.