Балкан не пожали Левски -Раковски

Балкан (Ботевград) разгроми вкъщи Левски- Раковски (София) с 5:1. Двубоят е от 22-ия последен кръг на Югозападната Трета лига – Група А. Тон за успеха даде Павел Петков с попадението си в 20-ата минута, когато завърши рейд с неспасяем удар по диагонала. Четвърт час по-късно Димитър Руйчев стреля, топката се удари в гредата и спря в мрежата. Калоян Бонев направи разликата категорична в 60-ата минута с удар от 10 метра.

Малко след това гостите реализираха почетното си попадение. Секунди по-късно обаче Петков се разписа за втори път, възползвайки се от подаване на Бонев. В 82-ата минута Виктор Атанасов пък наказа грешка на столичния вратар за окончателното 5:1.