Куче прекъсна мач от Трета лига

Костинброд надви с 2:1 Оборище (Панагюрище) в мач от 21-ия кръг на Група “Б” на Югозападната Трета лига. Двата тима изиграха изключително динамично първо полувреме, когато паднаха и трите гола, но темпото през втората част поспадна. Първо в 4-ата минута Борислав Будинов вкара за 1:0, но само 10 минути по-късно Никола Лалев изравни от дузпа (14’). В средата на полувремето домакините останаха с 10 души, след като Петьо Иванов получи червен картон заради нарушението си срещу Петко Петков (30’). Това обаче не попречи на Костинброд да вкара втори гол, който се оказа решаващ и бе дело отново на Будинов (41’). Двубоят бе излъчен на живо по Sportal.bg и Sportal TV.

Десетима от Костинброд се справиха у дома срещу Оборище

В 46-ата минута срещата бе прекъсната за няколко минути, след като едно куче нахлу на терена и се опита да си играе с половината футболисти и съдиите.