Гигант с обрат в Карлово

Гигант (Съединение) се наложи с 2:1 в Карлово над местния Левски. Двубоят е от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Селекцията на Георги Мечечиев можеше да бие с разгромен резултат. Свилен Щерев пропусна да открие резултата само 180 секунди след началото. След още толкова време Иван Скерлев тресна гредата.

Вместо в карловската, топката спря в мрежата на гостите. Там я насочи Цветан Главчев в 34-ата минута, а футболистите на Гигант мигновено оспориха попадението заради засада. 120 секунди след почивката Красимир Здравков изравни с шут по диагонала. Последваха пропуски на съотборниците му Здравко Жилов, Георги Мавродиев, Васил Василев и Георги Коев. Последният обаче направи обрата секунди преди края, когато реализира с глава след центриране на Християн Казаков.