Берое постигна обрат срещу Розова долина в учебна ига

Берое проведе учебна игра в сряда. Заралии срещнаха Розова долина, като се наложиха с 2:1. Воденият от Николай Киров отбор стигна до успеха след обрат.

"Розите" поведоха през първото полувреме след гол от пряк свободен удар на Ахмед Сюнетчиев. Вратарят на домакините Иван Гошев не се намеси по най-добрия начин и носи вина за попадението. Берое вдигна оборотите след почивката и изравни през втората част.

Берое стартира нова кампания

Вратарят на тима от Казанлък изби удар на Денислав Станчев, но при добавката младокът Васил Василев беше точен за 1:1. Победния гол вкара Станчев след асистенция на албанеца Мара. Мара, Спас Георгиев и Ламбулич останаха на терена през целия мач.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Белия запожи основно на резерви и футболисти от втория отбор, където играят предимно юноши. В стартовия състав е бил и млад играч, който е от школата на клуба, но за последно е бил в Септември (София). Следващият мач на Берое от първенството е срещу Ботев в Пловдив.