Убедителен старт за дубъла на Черно море

Вторият отбор на Черно море (Варна) влезе в пролетния полусезон с 4:0 като гост на Устрем (Дончево). Двубоят е от 16-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Иван Николов откри резултата, четвърт час след началото, когато Жечко Йорданов шутира по диагонала.

Десетина минути по-късно Серги Кешкерян удвои, възползвайки се от асистенция на Марин Петков. Кешкерян се разписа и в 31-ата минута, когато пък наказа грешка на противниковата отбрана. Десетина минути след почивката Николай Трифонов беше изведен сам срещу вратаря и реализира четвъртото попадение.