100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Септември (Тервел) обърна Светкавица

Септември (Тервел) надигра Светкавица (Търговище) с 3:2 в приятелска среща, играна в Суворово. Заслужена победа за втория в класирането на Североизток. В началния четвърт час, тервелци пропуснаха да открият головата си сметка, на два пъти чрез Денис Кадир и веднъж Димитър Михалев. Получи се обратното. В 15-ата минута Зафер Инан изпрати топката мрежата на Септември. Прибързано отиграване не позволи на Михалев да изравни. Инан пък прояви рационалност и в 32-ата минута се разписа за втори път. В края на полувремето Михалев коригира мерника си – 1:2. Всичко започна отначало в 55-ата минута, когато Кадир изравни с шут от 25 метра. Окончателният обрат стана факт в 70-ата минута, когато Михалев беше най-съобразителен в суматоха и вкара за 3:2. До края имаше още разбърквания пред двете врати.