Боруна и Устрем вкараха шест гола

3:3 приключи приятелската среща между Боруна (Царева ливада) и гостуващия му Устрем (Дончево). Домакините откриха резултата след прецизно изпълнена дузпа от Александър Скорчев. Пламен Шестаков обаче бързо заличи пасива на Устрем. Антониан Харалампев отново изведе напред Боруна. Секунди преди почивката обаче Шестаков пак опъна мрежата на съперника – 2:2. След нея за тима от Царева ливада излезе нов състав в който имаше доста млади момчета. В 60-ата минута Иван Иванов за трети път даде преднина на домакините. Скоро обаче Шестаков оформи своя хеттрик за окончателното 3:3.