Лудогорец III надви Локо (ГО)

Лудогорец III се наложи с 2:1 над Локомотив (Горна Оряховица) в приятелска среща, играна в Разград. Заслужен успех за селекцията на Захари Сираков с оглед събитията на терена. Стана приятен мач. Боил Цветков даде тон за успеха с попадение с глава след центриране на Денис Кехайов в 35-ата минута. До почивката нямаше заплаха за разградската врата. Стивън Вълчев центрира в 75-ата минута и Никола Тодоров вкара втория гол във вратата на Локо. Даниел-Виктор Кънчев реализира почетния гол. Старши треньора Лъчезар Русев даде шанс за изява на доста футболисти. Късата скамейка на домакините в този мач им позволи да извършат само две смени в състава си.