Евро 2024: Украйна - Белгия 0:0

Два корнера донесоха успеха на Кристъл Палас

Кристъл Палас се възстанови след две поредни загуби и приключи годината с успех. Тимът на Патрик Виейра спечели с 2:0 гостуването си на Борнемут, който бе наблюдаван на живо от новия собственик на клуба Бил Фоли.

Палас нямаше точен удар в предишните си два мача, но този път показа доста голяма ефективност. Двата гола в мача паднаха през първото полувреме, като и двата станаха след ъглови удари. В 19-ата минута Джордан Аю бе оставен непокрит и засече с глава топката на близката греда. Майкъл Олисе центрира от корнер и в 36-ата минута. Тогава той подаде топката на крака на Ебечери Езе, който с прецизен удар от границата на наказателното поле разстреля Марк Травърс.

Под дъжда на "Виталити Стейдиъм" домакините не успяха да намерят ритъма си и създадоха много малко пред вратата на лондончани. След почивката удар на Доминик Соланке бе отразен от Гуаита. Феновете на Борнемут си тръгнаха разочаровани, но с надежди за новата година. Преди началото на мача пред тях беше представен новия собственик, който е с големи амбиции. Той бе в компанията на актьора Майкъл Б. Джордан, който вече има акции на клуба.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!