Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Марнър удължи до 17 поредицата си от мачове, в които отбелязва точка, а Торонто надви Детройт

Остън Матюс и Вилям Ниландер вкараха през първата част за успеха на Торонто над Детройт с 4:2 в мач от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Расмус Сандин също бе точен, а Мич Марнър се разписа в първата минута на втората част, удължавайки до 17 поредицата си от мачове, в които отбелязва точка.

Мат Мъри парира 38 изстрела за канадците, които са в най-добрата си серия за сезона от четири поредни победи.

Мориц Сайдер и Адам Ерне отбелязаха за Детройт. Вратарят Виле Хусо бе сменен, след като допусна 4 гола от 13 удара.