Ялов Черноморец пропусна да се доближи до върха

Черноморец (Бургас) и гостуващия му Берое II (Стара Загора) завършиха 0:0. Двубоят е от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Яловата атака спря домакините да се изкачат на второто място в класирането. Топката се разиграваше предимно в половината на младия противник.

Веско Великов: Трябва да сме много внимателни

Още до 5-ата минута Милен Танев пропиля две отлични възможности да открие резултата. После Антон Узунов и Григор Долапчиев също се разминаха с попадение. След почивката два пропуска направи Нуретин Пюскюлю, а един Павлин Чиликов. Още шансове имаха „акулите“.