Чавдар вкара шест гола на Пирин (ГД), капитанът блести с четири

Чавдар (Етрополе) победи Пирин (Гоце Делчев) с 6:0 в отложена среща от 16-ия кръг на Югозападна Трета лига. Капитанът на отбора Николай Иванов - Шейха избухна с цели четири гола: в 17-ата,30-ата, 47-ата и 76-ата минути. Другите две попадения реализираха Валентин Лазаров и Павел Головодов.

Любопитното е, че последният дойде през лятото в Чавдар от Пирин. До почивката домакините водеха с 2:0. От началото на първенството възпитаниците на Йордан Юруков имат в актива си десет победи и само две загуби и са втори в групата. Пирин е последен със само 6 точки в актива си. В следващия кръг за Чавдар предстои гостуване на Балкан Ботевград, а неврокопчани приемат Банско в местното дерби.