Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Серафимов: Интересуваше ме как стоим с титулярния състав през първото полувреме

Старши треньорът на Миньор Емил Серафимов сподели мнението си след загубата в контролата от ЦСКА - София. "Чуковете" загубиха с 0:6, но наставникът заяви, че за него е важно първото полувреме, когато перничани бяха в титулярния си състав и допуснаха само един гол.

"Първото полувреме ни беше с титулярния състав. През второто доста юноши влязоха. Резултатът след почивката е закономерен. Това са момчета на по 15, 16 години. Имахме човек на проби (Дембеле), а участие взеха и момчетата, които не са играли много мачове.

ЦСКА - София хвърли здрав бой на Миньор

ЦСКА остана с титулярния състав. Не направиха много промени. Мен ме интересуваше как стоим през първото полувреме. Очаква ни мач с Берое, така че тази проверка беше много важна. Пак казвам - през първото полувреме.

Можеше да оставим първия състав, но идеята ни беше да влязат и други момчета. Доста съм доволен от първото полувреме. Напълно възможно е да изненадаме Берое", сподели треньорът на Миньор.

Снимка: startphoto.bg