Рилци удари Устрем

Рилци спечели с 4:1 в Добрич срещу Устрем (Дончево). Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да вкарат още, а Дейвид Венциславов уцели гредата през първото полувреме. Противно на крайния резултат, гостите започнаха ударно, но Пламен Шестаков и Виктор Христов пропиляха отлични голови възможности до 8-ата минута. В 10-ата вече, топката беше в мрежата им. Там я насочи Гюрсел Осман с удар от границата на наказателното поле. Деян Минчев пък посрещна избита от вратаря топка и отбеляза втория гол в 16-ата минута.

Четвърт час след почивката Мартин Кирилов направи резултата класически с шут от границата на наказателното поле. Виктор Христов реализира почетното попадение за своите в 78-ата минута. Венциславов вкара с глава четвъртия гол за добричкия тим в последните секунди.