ЦСКА 1948 надви Локо (Пловдив) в контрола с 5 гола

ЦСКА 1948 победи Локомотив (Пловдив) с 3:2 в контрола, изиграла се на “Арена Царско село”. Двата тима играят за Купата чак следващата седмица и организираха спаринга помежду си.

ЦСКА 1948 работи по два сериозни трансфера

Още в 4-ата минута Локомотив успя да поведе с гол на Ивайло Димитров, който отбеляза с пета след подаване на Джовани. Само 10 минути по-късно обаче Евгений Сердюк стреля от границата на наказателното поле и изравни. В 28-ата минута Ангел Бастунов изведе “червените” напред след шут от дистанция, като това се оказа последното попадение за първата част.

Второто полувреме започна с изравнителен гол на Локомотив (Пловдив). В 59-ата минута Йосип Томашевич засече с глава центриране и направи 2:2. Последното попадение в двубоя дойде в 74-ата минута, когато Джонатан стреля от фал, Пиргов спаси, но Реян Даскалов направи добавка и оформи крайното 3:2.

ЦСКА 1948 гостува на Севлиево в двубой от 1/16-финалите за Купата на България на 26 ноември. Локомотив (Пловдив) от своя страна се изправя срещу Марек в Дупница ден по-късно.