Ювентус (Малчика) излъга Вихър

Ювентус (Малчика) надви с 1:0 гостуващия му Вихър (Славяново). Двубоят е от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мартин Милков осигури успеха с попадението си в средата на първото полувреме.

Ювентус (Малчика): Съперникът е сред най-добрите

Тогава капитана Валентин Антонов стреля, получи се рикошет и топката попадна у Милков, който я изпрати в мрежата. Славяновският тим атакуваше през целия мач, създаде положения, но не успя да реализира нито веднъж. Домакините завършиха с девет футболисти, а съперника им с един повече.

Николай Боянов: Ювентус (Малчика) е неудобен

Защитникът на Вихър Кристиян Григоров беше отстранен с червен картон в 65-ата минута. В 80-ата голмайстора Милков извърши нарушение и получи втори жълт и червен картон. За същото провинение беше отстранен съотборника му Костадин Марков в 88-ата минута.