Драма в Славяново! Локо (Мездра) излъга Вихър

Локомотив (Мездра) взе дербито на челниците, побеждавайки Вихър с 3:2 Славяново. Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Летящ старт за домакините. Изтичаха едва 180 секунди от началото, когато Димитър Димитров стреля, „железничарския“ страж изби, последва добавка на Християн Петков и топката спря в мрежата – 1:0. После отново Димитров проведе акция и шутира два пъти, но вратаря на Локомотив се справи. В 38-ата минута Васил Калоянов получи топката от фланга и с удар по тревата изравни. Само след 180 секунди Ваньо Иванов нахлу отляво и с шут по диагонала направи обрата факт. Секунди преди почивката Михаил Иванов реализира трето попадение за гостите. Славяновският тим натисна през второто полувреме.

Николай Боянов: Да затвърдим впечатленията на негостоприемен домакин

Едва в 85-ата минута обаче имаше резултат. Тогава Калин Иванов с глава направи 2:3. Накрая Цветан Петров изпълни фаул, Тони Паликрушев стреля с глава, но мездренския вратар изби топката в гредата и всичко приключи.