Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Марек надви Пирин (Гоце Делчев) в голово шоу

Марек спечели гостуването си на последния в класирането на Югозападната Трета лига - група А Пирин (Гоце Делчев) с 4:2. Гостите откриха резултата с първото си смислено нападение.

В 17-ата минута Росен Йорданов отбеляза след атака отдясно и пас на Михалков. В 32-ата минута Георги Божилов направи 2:0, реализирайки гол близнак на първия.

120 секунди по-късно резултатът стана класически, след като Любомиров технично преодоля вратаря на домакините.

Само минута след това бе отсъдена дузпа за Пирин (ГД), която бе реализирана от Иван Макриев - 1:3.

През втората част противно на логиката играта се изостри. Вдигнати бяха и няколко ненужни картона. Марек покачи на 4:1 в 70-ата минута с нов гол на Божилов, който засече след като с топката игра Илиев след корнер.

Резултати и класиране след 15-ия кръг на Група "А" на Югозападната Трета лига

Много бързо, в 73-ата минута, бе отсъдена втора дузпа за Пирин (ГД). От бялата точка отново точен бе Иван Макриев, който оформи крайния резултат.

До края играта на тежкия терен се водеше в централната зона, а в самия край гредата уцели Николов от Пирин (ГД).

Така Марек продължава да е първи в класирането и зарадва с победа за днешния му рожден ден президента на клуба Цветан Видински.