Очаквайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Конте: Щастлив съм от видяното

Мениджърът на Тотнъм Антонио Конте заяви, че е щастлив и удовлетворен от играта на неговия отбор в дербито с Ливърпул, въпреки че мърсисайдци спечелиха с 2:1. За "шпорите" това бе второ поредно домакинско поражение в Премиър лийг.

"Много е трудно да се обясни тази загуба. Резултатът е несправедлив. През първото полувреме нямах никаква причина да съм недоволен от волята и желанието на моите играчи да бъдат агресивни и да се борят. През второто полувреме отбелязахме гол и мисля, че заслужавахме повече. Отивам си вкъщи доволен от представянето и шансовете, които създадохме. Трябва да се справяме с много контузии. Щастлив съм от това, което видях. Нашите фенове също трябва да са доволни. Не знам дали е по-добре да печелиш, когато играеш лошо, или да губиш, след като си играл добре, но в крайна сметка ние загубихме този мач. Този тип представяне срещу отбор като Ливърпул ми носи удовлетворение, тъй като показва, че упоритата работа дава резултат", коментира Конте след поражението.