Очаквайте в 17:45: ЦСКА-София представя отбора срещу Гиляни (Косово)

Юношески национал блести за дубъла на Славия срещу Пирин (ГД)

Дубълът на Славия постигна комфортна победа с 3:0 над Пирин (Гоце Делчев) в мач от 14-ия кръг на Група “А” на Югозападната Трета лига. В герой за домакините се превърна Роберто Райчев, който вкара хеттрик за своя тим. Интересно е, че и трите попадения дойдоха във втората половина на второто полувреме.

Първо в 60-ата минута Райчев засече от воле хубаво центриране отдясно и откри за 1:0. 23 минути по-късно отново нападателят се отчете с попадение, след като завърши бърза атака на своя тим и отново след центриране отдясно прати топката покрай вратаря на Пирин. В 87-ата минута пък Райчев оформи своя хеттрик, след като се разписа от дузпа.

Така “белите” прекъсват негативната си серия от три поредни двубоя без победа и събират в актива си 22 точки, заемайки третото място. Отборът от Гоце Делчев остава последен в групата с 6 пункта.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!