Автогол в края донесе точката на дубъла на Левски срещу Кюстендил

Вторият отбор на Левски завърши 2:2 на стадион „Георги Аспарухов“ с Кюстендил в мач от 14-ия кръг на Група “Б” на Югозападна Трета лига.

Гостите излязоха напред в резултата още в 6-ата минута след попадение на Марио Евтимов, но в 35-ата Васил Василев изравни след грешка на вратаря на гостите. Малко по-късно Цветелин Стоичков нацели напречната греда след удар с глава. В 56-ата минута кюстендилци отново поведоха, като този път точен беше Даниел Гогов. В 81-ата минута обаче автогол на футболист на гостите доведе до равенството - 2:2.

С тази точка дубълът на “сините” събира в актива си 15 пункта и заема 5-ото място в класирането. Кюстендил от своя страна е трети с 26 точки.