Георги Миланов: Даваме всичко от себе си, но това, което се случва, е малшанс

Полузащитникът на Левски Георги Миланов не остана доволен от нулевото равенство с Черно море в отложения мач от четвъртия кръг на efbet Лига. Опитният футболист заяви, че "сините" дават всичко от себе си, въпреки проблемите, които имат, и разкри, че резултатите започват да влияят на футболистите.

"Всички наши мачове са изключително тежки, тъй като отборите играят на максимума от възможностите си. На "Тича" винаги се играе трудно. Изиграхме посредствено първото полувреме, докато се напаснем към терена и противника. През втората част се представихме много по-добре, играем винаги до последно.

Левски вече пет мача без победа след голяма битка на "Тича"

Мисля, че превъзхождаме почти всички отбори през второто полувреме, което показва, че даваме всичко от себе си, въпреки кадровите проблеми. Вижда се, че имаме проблем в завършващата фаза, заради което ни е паднало леко самочувствието.

Мъри: При оптимален състав печелехме минимум 3 мача с лекота, трябва да преодолеем всякакви видове кризи

Играя с много млади футболисти с голямо бъдеще и се надявам, че скоро ще излезем от тази дупка като резултати.
Положението на Уелтон, ако беше влязло, мачът отива в друга посока.

На всички футболисти ни е тежко, искам да благодаря за страхотната подкрепа на феновете, въпреки тежката ситуация, в която се намираме. Надявам се още в неделя да победим и да излезем от тази ситуация. Без феновете Левски не е същия.

28 Черно море - Левски

Резултатите тежат, когато 80% от футболистите в съблекалнята са между 17 и 22-23 години. Затова сме опитните - даваме всичко от себе си и треньорският щаб вярва в нас.

Това е малшанс, което се случва. Дори футболисти от другите отбори ни казват, че играем хубав футбол, но явно в България трябва да играеш по-грозен футбол, за да печелиш", заяви Миланов.