Кьолн с ценна победа в отложен мач

Кьолн спечели с минималното 1:0 като гост срещу Словацко в среща от група "D" на Лигата на конференциите. Двубоят се доигра в петък от седмата минута, след като късно снощи беше прекратен в седмата минута заради гъста мъгла. Кьолн записа първа победа като гост в евротурнирите от 32 години.

Германският отбор съхрани шансовете си да се класира напред и има актив от 7 точки на третото място, докато чехите са само с 4 пункта и отпадат от третия по сила евротурнир. Гол на Ондрей Дуда от дузпа осем минути преди края на редовното време осигури успеха в полза на "козлите". Наказателният удар беше отсъден заради нарушение на Михал Кохут в наказателното поле срещу Гиорги Круашвили.

Снимки: Imago