Лудогорец разгроми Хебър и на реванша - на живо с отзивите от Пазарджик след 0:5

Юргорден запази върха след запомнящ се обрат като гост на Молде

Юргорден навакса изоставане от два гола в гостуването си на Молде и в крайна сметка спечели с 3:2 този петголов трилър, благодарение на което си осигури първото място в група "F" на Лигата на конференциите. Шведите станаха едва вторият отбор, който побеждава Молде като гост в последните 11 домакинства на норвежците.

В другия двубой от групата Гент запази шансове за второто място след равенство 1:1 като гост на Шамрок Роувърс. Ирландците поведоха още в третата минута, след като Рори Гафни засече с глава центриране на Тауел. В 73-тата минута домакините останаха с човек по-малко след втори жълт картон на Джъстин Феризай. Гент се възползва мигновено и само минута след това изравни чрез Хюн-Сук Хонг.

След тези резултати Молде остава с две точки пред Гент, като в последния кръг двата отбора излизат един срещу друг в Белгия в директен спор за второто място.