Очаквайте: Отзивите на живо след волейболния мач на националите и дебюта на Бленджини

Цървена звезда запази надежди c успех над Трабзонспор

Цървена звезда отказа да се предаде и ще се бори докрай за продължаването си напред в Лига Европа. Днес сръбският гранд спечели с 2:1 изключително важното си домакинство на Трабзонспор от 5-ия кръг в група "Н" и запази надежди, че може да играе продължи участието си в турнира. "Звездашите" нямаха право на грешка, но показаха дух и постигнаха това, което се искаше от тях.

Александър Катай даде преднина на домакините в 37-ата минута, но Анастасиос Бакасетас възстанови равенството само две по-късно.

През втората част домакините успяха да измънат победата с попадение на Стефан Митрович в 64-тата минута.

Така Цървена звезда вече има 6 точки в актива си, с колкото е и Трабзонспор. Турците са на 3-ото място, а сърбите са 4-ти заради по-лошите си показатели в преките двубои. И двата тима ще се надяват в последния кръг да изместят от втората позиция Монако, който е само с точка повече.