Уест Хам остана перфектен в Европа след седми пореден успех

Уест Хам си гарантира и на теория първото място в група "В" на Лигата на конференциите, след като надделя с 1:0 над Силкеборг в Лондон. Гол от дузпа на Мануел Лансини в 24-тата минута донесе седмия пореден успех на "чуковете" в Европа (б.ред. в това число влизат и двете победи в плейофа за влизане в групите). За тима на Дейвид Мойс това бе осми триумф в последните 11 мача на отбора във всички турнири.

Саид Бенрама и Пабло Форналс пропуснаха да направят успеха на Уест Хам още по-изразителен, а Алфонс Ареола също имаше заслуга за победата, след като направи едно важно спасяване през второто полувреме.

Уест Хам е недостижим на върха, тъй като има преднина от цели девет точки пред втория. В последния кръг английският тим гостува на ФКСБ, докато Силкенборг приема Андерлехт в директна битка за второто място.

Снимки: Imago