Тунчев: Не е лесно тук да се играе срещу Черно море, доволен съм от старанието на всички

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев говори след равенството 1:1 при гостуването на Черно море в двубой от 14-ия кръг на efbet Лига.

"Мисля, че точката е закономерна. Започнахме по-добре мача. Бяхме по-добри в първите 15 минути, но после се получи някакъв срив в играта ни. Започнахме да губим топката и допуснахме гол. През втората част успяхме да се върнем в мача. Отбелязахме гол, имахме още два-три шанса, но не успяхме да реализираме. С оглед на ситуациите обаче мисля, че равенството е закономерно.

Нелеп автогол на роден национал прекърши Черно море във Варна

Всеки път казвам, че играем мач за мач. Млад отбор сме, имаме млади момчета, на които им трябва време. Стараем се, те се трудят доста. Не е лесно тук да се играе срещу Черно море. Доволен съм от старанието от всички. Недоволен съм от това, което направихме след 15-ата минута на първата част, когато дадохме инициативата на Черно море", заяви Тунчев.