Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Второ равенство между Фейенорд и Мидтиланд

Фейенорд и Мидтиланд отново завършиха наравно и то при същия резултат от преди седмица - 2:2. Този път го направиха в Ротердам. Двата отбора имат по 5 точки в група F на Лига Европа, но по-късно днес играят Лацио и Щурм, които имат по 4 точки.

Първата по-добра ситуация в мача бе за гостите от Мидтиланд, като вратарят Билоу успя да отрази удар на Исаксен. Датчаните поведоха в 16-ата минута след далечен удар на Емилиано Мартинес. Фейенорд можеше бързо да изравни, но Траунер първо удари греда, а при добавката ударът му бе отразен от стража на съперника.

Тимът от Нидерландия все пак изравни в 32-ата минута чрез Тимбер. Домакините започнаха отлично второто полувреме и поведоха. След ъглов удар Геертруида отклони топката към далечната греда, където Ханко отбеляза втория си гол в рамките на седмица, след като се разписа срещу Твенте през уикенда.

Десет минути след това попадение Митдиланд изравни, като и гостите го направиха от статично положение. Центриране от фал бе засечено с глава от Святченко. Фейенорд можеше да стигне до успеха в края чрез резервата Валемарк, но неговият удар срещна гредата.

Снимки: Imago