Левски Раковски задълбочи кризата в Пирин (Гоце Делчев)

Левски Раковски постигна пълен обрат и се наложи с 2:1 като гост над Пирин (Гоце Делчев) в мач от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това е втори успех за столичния тим през настоящата кампания, който събра 8 точки в своя актив и се изкачи на седмо място в Група "А".

Пирин остава на дъното в таблицата с едва един успех, който дойде още в първия кръг. След това последваха 8 поредни загуби.

Домакините излязоха напред в резултата в средата на първото полувреме чрез Николай Николов (23), но още преди почивката Марио Георгиев (38) възстанови равенството.

През втората част момчетата на Станислав Ангелов бяха по-настоятелни в търсенето на трите точки и това им се отплати. 5 минути преди края на редовното време Борис Йорданов се разписа в противниковата врата, с което донесе победата на своя отбор.

Резултати и класиране след 10-ия кръг от Група "А" на Югозападната Трета лига

В следващия кръг Левски Раковски приема Балкан (Ботевград), докато Пирин (ГД) гостува на Ботев (Ихтиман)