Сокол (Марково) изпусна да вземе поне точка от Несебър

Сокол (Марково) загуби злощастно домакинството си на Несебър в мач от поредния кръг в ЮИ Трета лига.

След проспано първо полувреме, в което гостите поведоха с 1:0, през второто отборът на Сокол излезе напълно преобразен и още в 47-ата минута Рахов възстанови равенството с глава след ъглов удар. Последваха няколко добри атаки за домакините, при една от които Алекс Георгиев бе съборен в наказателното поле и съдията посочи бялата точка. Зад топката застана голмайсторът Рахов, но вратарят на гостите спаси. Последваха няколко добри атаки, но без резултат. И когато мачът клонеше към равен, грешка в отбраната на „соколите“ позволи на гостите да отбележат втори гол, с който да спечелят трите точки. И двете попадения за Несебер бяха дело на Трайо Грозев.

Сокол е 6-ти с 19 точки, а в следващия кръг гостува на Саяна в Хасково.