Юношеската формация на Сокол (Марково) с победа в Ямбол

Сокол (Марково) надви в Ямбол едноименния тим с 1:0. Двубоят е от 10-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Пробив по фланга на Станимир Марински завърши с удар, топката беше избита, но след добавката на Александър Георгиев спря в мрежата на домакините в 70-ата минута – 0:1. Стана равностоен мач. Ямболският капитан Александър Андонов тресна гредата през първото полувреме.

След почивката обаче съотборника му – вратаря Християн Славов не позволи по два пъти на Цветелин Петров и Марински да му вкарат голове. Ценен успех за изключително младата селекция на треньора Манол Георгиев. Най-възрастния в днешния състав беше капитана Теодор Митрев, роден 2001 година. Като титуляр игра крилото Низар Алруб, който е най-младия – 2005 г.