Сливен отстреля Сокол

В Сливен, едноименния тим победи Сокол (Марково) с 2:0. Двубоят е от деветия кръг на Югоизточната Трета лига. Герой за домакините е Кристиян Стоилов, който реализира и двете попадения. Адмирации и за 15-годишния вратар Димитър Митев, който се справи с всичко пред сливенската голлиния. През първото полувреме никой не взе превес.

Футболистите на Сливен обаче пропуснаха да премахнат интригата заради пропуски на Иван Стоянов, Иван Марев, Петър Принджев, шанс имаше и голмайстора Стоилов. Той откри резултата в 62-ата минута, когато завърши пробив от ляво с точен удар за 1:0. Отговорът на гостите беше греда. Стоилов обаче повтори успешното си изпълнение в 78-ата минута и всичко приключи – 2:0. Марев и Стоянов също можеха да се разпишат.