Чавдар (Етрополе) задълбочи кризата на Ботев (Ихтиман)

Чавдар (Етрополе) победи с 2:0 като гост Ботев (Ихтиман) в мач от деветия кръг на Югозападната трета лига Група “А”. Павел Головодов откри резултата в 16-та минута. В 38-мата минута втори жълт картон получи Кристиян Атанасов. Етрополци довършиха мача с 10 човека. В края първата част, в 43-та минута Николай Ботев вкара за крайното 2:0.

Така Чавдар записа седма победа и за момента заема втора позиция с 21 точки - на три от лидера Марек. Ботев (Ихтиман) пък се представя много слабо в последно време и затъва все повече. Отборът на Валери Свиленов е с четвърта поредна загуба и е на три точки от дъното на девета позиция.