Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Чавдар (Етрополе) обърна Левски Раковски

Чавдар Етрополе победи Левски Раковски с 2:1 в среща от 8-ия кръг на Група “А” на Югозападната Трета лига. В 6-ата минута  след пробив по десния фланг Иван Иванов стреля в  гредата. В 24-ата минута гостите от София вкараха изненадващо първия гол в мача. В 30-та минута Стоян Сотиров бе фаулиран в наказателното поле и бе отсъдена дузпа за етрополци. Тя бе изпълнена от Андон Гущеров, който  изравни резултата.

След почивката в 55-ата минута Мартин Кръстев вкара второто попадение за Чавдар и офроми крайния резултат. За домакините това бе 6-та победа в 7 мача от началото на първенството. В следващия кръг Чавдар ще гостува на Ботев (Ихтиман), а Левски Раковски приема Банско.