Струмска слава разпиля Светкавица насред Търговище

Втородивизионният тим на Струмска слава разпиля с 6:0 Светкавица (Търговище) като гост в мач от 1:32-финалите за Купата на България. Отборът от Радомир, който от четири мача няма победа във Втора лига, не остави шансове на непобедения до днес състав от Североизточната Трета лига. Футболистите на Юрий Васев поведоха още в първата минута и това обърка тотално домакините, които имаха до момента пет победи от пет мача в шампионата.

Красимир Панчев бе точен в самото начало, а Цветомир Цанев удвои в 15-ата минута. Антон Тунгаров от дузпа в 19-ата минута вкара третия гол в срещата, а капитанът Борислав Николов вкара и четвърто попадение преди почивката. Той се разписа в 33-ата минута. Последните три минути на двубоя Александър Александров, който влезе от пейката, и Марио Дилчовки вкара по един гол и донесоха разгромната победа с 6:0 на гостите.

Светкавица 0:6 СТРУМСКА СЛАВА
0:1 Панчев (1)
0:2 Цанев (15)
0:3 Тунгаров (19-д)
0:4 Николов (33)
0:5 Александров (87)
0:6 Дилчовски (90)